Descriere produs
9043162 9072631 9114275 9115234 9129347 Rolă PENTRU EX400-1/2/5 EX450-5 R350 R360LC-7 EC330B EC360B EC360BLC EC460LC DH450
Rolele de șenile YONGXING MACHINERY RHK folosesc oțel 40Mn2/50Mn cu tratament termic pentru o durată lungă de viață. Forjare avansată, se adoptă sudura cu ecranare cu gaz și prin frecare, iar toate sudurile sunt inspectate complet pentru a elimina defectele.
Compatibil cu următoarele echipamente:
DAEWOO
- DH450 S400LC 3 S400LC 5
- SOLAR 400 LC-3 SOLAR 420 LC-V SOLAR 450
FIAT-HITACHI
- EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
- FH450BEH 3 FH450LCH 3
HITACHI
- EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
- EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
- EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5
- UH14-2 UH14LC-2 UH171 UH171LC
- UH172 UH172LC UH181 ZX370
- ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
- ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3
Hyundai
- R350 R350LC R360LC 3 00020 LA 0180 R360LC 3 0181 SUS
- R360LC 3 PÂNĂ PÂNĂ 00019 R360LC 7 PÂNĂ PÂNĂ 0929 R360LC-7A PÂNĂ LA 0077 R360LC-9
- R420 R450 LC -7A 0032 PANA R450 LC -7A PANA LA 0031 R450LC
- R450LC -7 0042 UP R450LC -7 PÂNĂ PÂNĂ 0041 R450LC-3 R500LC- 7
- R500LC-7A
JOHN DEERE
- 370 370C 450C LC 450D LC
- 450LC 470G LC 992ELC
LIEBHERR
- R971
Volvo
- EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
- EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Tren de rulare retractabil
- EC460LC H16D H16DLC
REFERINȚĂ ÎNcrucișată (Codurile originale):
ATLAS-TEREX 869667
BANTAM-KOEHRING 422V0054
BENATI 2104101
BENATI 2104121
BERCO LH90
BERCO LH90B
BERCO LH90E
CASAGRANDE 95505015
CASAGRANDE 95505021
DAEWOO 2270-9010
DAEWOO 2270-9404
DAEWOO 2270-9404A
DEMAG 9725450
FIAT-HITACHI 71401040
FIAT-HITACHI 71401273
HITACHI 9043162
HITACHI 9072631
HITACHI 9114275
HITACHI 9115234
HITACHI 9129347
HYUNDAI 81E7-0015
HYUNDAI 81E7-00631
INGERSOLL RAND 57302853
INGERSOLL RAND 57712366
INGERSOLL RAND 70576129
ITM A140700AM00
JOHN DEERE AT201934
JOHN DEERE T136116
LALTESI 68205
LIEBHERR 5209264
PMI 960012
PMI 960305
PREOTUL 244272
TELCO-TATA TD01088
TELCO-TATA TD01109
TIGERCAT CW058
Volvo 1081-01800
Volvo 1081-02570
Volvo 1081-04411
Volvo 14263401
Volvo 14532330
Volvo 24006
VPI VLH90V
WESERHUTTE E80273
| MARCA | CATALOG | ||||||||
| KOMATSU | PC20 | PC30 | PC40 | PC45 | PC60 | PC75 | PC100 | PC120 | PC150 |
| PC200 | PC300 | PC360 | PC400 | PC650 | |||||
| HITACHI | Ex200 | EX40 | EX55 | EX60 | EX70 | Ex100 | EX120 | Ex200 | EX220 |
| EX300 | EX355 | EX400 | EX470 | EX550 | ZAX870 | ||||
| KOBELCO | SK03 | SK07 | SK40 | SK60 | SK100 | SK120 | SK140 | SK200 | SK220 |
| SK230 | SK250-8 | SK330 | SK320 | SK350 | SK400 | ||||
| OMIDA | E70B | E110 | E120B | E200B | E305 | E312 | E320 | E325 | E330 |
| E240 | E345 | E450 | E385 | ||||||
| Hyundai | R55 | R60 | R80 | R130 | R200 | R210 | R220 | R225 | R290 |
| R330 | R305 | R320 | R345 | R450 | R934 | ||||
| KATO | HD250 | HD400 | HD450 | HD550 | HD700 | HD770 | HD820 | HD1250 | HD1430 |
| HD2045 | |||||||||
| Sumitomo | SH55 | SH60 | SH70 | SH75 | SH100 | SH120 | SH160 | SH200 | SH220 |
| SH260 | SH280 | SH300 | SH340 | SH350 | SH450 | ||||
| DAEWOO | DH55 | 80 Dh | DH130 | DH180 | DH200 | DE220 | DH258 | DH280 | DH300 |
| DH360 | DH420 | DH550 | |||||||
| Volvo | EC55 | EC130 | EC140 | EC150 | EC210 | EC240 | EC290 | EC360 | EC380 |
| EC460 | |||||||||
| JCB | JS70 | JS75 | JS110 | JS130 | JS160 | JS180 | JS200 | JS220 | JS240 |
| JS260 | JS300 | JS330 | |||||||
| Număr | SY35 | SY55 | SY215 | SY245 | SY395 | ||||
| YUCHAI | YC20 | YC35 | YC60 | YC85 | YC135 | ||||
| ALT MODEL | DOOSAN(DX) | YANMAR(VIO) | LIUGONG(CLG) | IMEDIAT(DE CE) | PENTRU SOARE(SWE) | XCMG(XG) | LIEBHERR(KX) | KUBOTA | JOHN DEERE |
| CAZ | etc. | ||||||||






