Selecteer een pagina

ROLLER voor EX400

Type Graafmachine onderwagenonderdelen
Techniek Smeden & Gieten
Materiaal 40MN2/50MN
Kleur Geel & Zwart
Garantie 1 Jaar /2 Jaar
Betalingstermijn 30% aanbetaling 70% vóór verzending
Certificering ISO 9001
Inpakken Houten Pallet
OEM Steun
MOQ 1 DEEL
Haven Xiamen-haven
Categorie:

Productomschrijving

9043162 9072631 9114275 9115234 9129347 SPOORroller VOOR EX400-1/2/5 EX450-5 R350 R360LC-7 EC330B EC360B EC360BLC EC460LC DH450

YONGXING MACHINERY RHK-looprollen gebruiken 40Mn2 / 50Mn-staal met warmtebehandeling voor een lange levensduur. Geavanceerd smeden, gasbeschermd en wrijvingslassen worden toegepast, en alle lassen worden volledig geïnspecteerd om defecten te elimineren.

Compatibel met de volgende apparatuur:

DAEWOO

  • DH450 S400LC 3 S400LC 5
  • ZONNE 400 LC-3 ZONNE 420 LC-V ZONNE 450

Hitachi

  • EX455 FH400 FH400LCH FH450 3
  • FH450BEH 3 FH450LCH 3

HITACHI

  • EX400-1 EX400-2 EX400-5 EX400H-3
  • EX400HLC EX400LC-1 EX400LC-2 EX400LC-3
  • EX400LCH-3 EX450-5 EX450LC-5
  • UH14-2 UH14LC-2 UH171 UH171LC
  • UH172 UH172LC UH181 ZX370
  • ZX400LCH-3 ZX450-3 ZX450LC-3 ZX450LCH -3
  • ZX460LCH-3 ZX470H-3 ZX470LCH-3

HYUNDAI

  • R350 R350LC R360LC 3 00020 NAAR 0180 R360LC 3 0181 OMHOOG
  • R360LC 3 TOT 00019 R360LC 7 TOT 0929 R360LC-7A TOT 0077 R360LC-9
  • R420 R450LC-7A 0032 UP R450 LC -7A TOT 0031 R450LC
  • R450LC -7 0042 UP R450LC -7 TOT 0041 R450LC-3 R500LC- 7
  • R500LC-7A

JOHANNES DEERE

  • 370 370C 450C LC 450D LC
  • 450LC 470G LC 992ELC

LIEBHERR

  • R971

Volvo

  • EC330B EC360B LC EC360B NLC EC360LC
  • EC420 EC450 EC460B LC EC460B LC Intrekbaar onderstel
  • EC460LC H16D H16DLC

KRUISVERWIJZING (Originele codes):

ATLAS-TEREX 869667
BANTAM-KOEHRING 422V0054
BENATI 2104101
BENATI 2104121
BERCO LH90
BERCO LH90B
BERCO LH90E
CASAGRANDE 95505015
CASAGRANDE 95505021
DAEWOO 2270-9010
DAEWOO 2270-9404
DAEWOO 2270-9404A
DEMAG 9725450
Hitachi 71401040
Hitachi 71401273
HITACHI 9043162

HITACHI 9072631
HITACHI 9114275
HITACHI 9115234
HITACHI 9129347
HYUNDAI81E7-0015
HYUNDAI81E7-00631
INGERSOLL RAND 57302853
INGERSOLL RAND 57712366
INGERSOLL RAND 70576129
ITM A140700AM00
JOHN DEERE AT201934
JOHN DEERE T136116
LALTESI 68205
LIEBHERR 5209264
PMI 960012
PMI 960305
PRIESTERMAN 244272
TELCO-TATA TD01088
TELCO-TATA TD01109
TIJGERKAT CW058
Volvo 1081-01800
Volvo 1081-02570
Volvo 1081-04411
Volvo 14263401
Volvo 14532330
Volvo 24006
VPI VLH90V
WESERHUTTE E80273

 

MERK CATALOGUS
KOMATSU PC20 PC30 PC40 PC45 PC60 PC75 PC100 PC120 PC150
PC200 PC300 PC360 PC400 PC650
HITACHI EX200 EX40 EX55 EX60 EX70 EX100 EX120 EX200 EX220
EX300 EX355 EX400 EX470 EX550 ZAX870
KOBELCO SK03 SK07 SK40 SK60 SK100 SK120 SK140 SK200 SK220
SK230 SK250-8 SK330 SK320 SK350 SK400
RUPS E70B E110 E120B E200B E305 E312 E320 E325 E330
E240 E345 E450 E385
HYUNDAI R55 R60 R80 R130 € 200,- R210 R220 R225 R290
R330 R305 R320 R345 € 450,- R934
Kato HD250 HD400 HD450 HD550 HD700 HD770 HD820 HD1250 HD1430
HD2045
SUMITOMO SH55 SH60 SH70 SH75 SH100 SH120 SH160 SH200 SH220
SH260 SH280 SH300 SH340 SH350 SH450
DAEWOO DH55 € 80,- DH130 DH180 DH200 DH220 DH258 DH280 DH300
DH360 Dh420 DH550
Volvo EC55 EC130 EC140 EC150 EC210 EC240 EC290 EC360 EC380
EC460
JCB JS70 JS75 JS110 JS130 JS160 JS180 JS200 JS220 JS240
JS260 JS300 JS330
NUMMER SY35 SY55 SY215 SY245 SY395
YUCHAI YC20 YC35 YC60 YC85 YC135
ANDER MODEL DOOSAN(DX) YANMAR(VIO) LIUGONG(CLG) ONMIDDELLIJK(WAAROM) ZONWAAR(ZWE) XCMG(XG) LIEBHERR(KX) KUBOTA JOHANNES DEERE
GEVAL enz.

Rupsrol VOOR EX400

Laat een bericht achter